TravelPlanet - aktualne kody i kupony rabatowe - Czerwiec 2021

Wszystkie zniżki, promocje, kupony i kody rabatowe w TravelPlanet!

917 zł
PROMOCJA

Wakacje 2021 w TravelPlanet

49 zł
PROMOCJA

Wakacje w Polsce z TravelPlanet

119 zł
PROMOCJA

Super Last Minute w TravelPlanet!

Kupony, kody rabatowe i promocje do TravelPlanet, które Ci umknęły :

Podobne kody rabatowe, kupony i promocje

Sun and Snow kod rabatowy -5% zniżki na rezerwację!

Sun and Snow kod rabatowy -5% zniżki na rezerwację!

Wykorzystaj kod rabatowy w trakcie zamawiania w Sun&Snow. Wybrany asortyment Sun&Snow zdobędziesz w promocji. Są to między innymi wycieczki, hotele. Spędź urlop z Sun&Snow!

  • - 5%

Więcej o TravelPlanet

Wakacje taniej z kodem rabatowym w Travelplanet.pl!

Szukasz atrakcyjnej oferty wypoczynku w tym roku? Przeczytaj krótką instrukcję i przekonaj się, że nie musisz wydawać fortuny, aby odpocząć!

Spośród listy ofert wybierz tę, która zawiera w sobie kod rabatowy i skopiuj jego treść do schowka komputera. Przejdź do Travelplanet.pl i wybierz interesujący Cię kierunek podróży i przejdź do rezerwacji. Na początku procesu zostaniesz poproszony o podstawowe dane kontaktowe. W kolejnym etapie musisz uzupełnić szczegółowe dane dotyczące liczby podróżników, daty podróży i miejsca zakwaterowania. Po uzupełnieniu wszystkich danych, na dole strony odnajdź pole: "Masz kod promocyjny? Wprowadź go" i zatwierdź rabat.

Jak skorzystać z kodu w Travelplanet.pl?

Cena Twojej rezerwacji automatycznie zmniejszyła się. Teraz pozostaje się tylko pakować i lecieć ma wymarzone wakacje! Pamiętaj, że możesz anulować rezerwację swojego wypoczynku, kontaktując się z biurem obsługi klienta w Travelplanet.pl.