Link4 - aktualne kody i kupony rabatowe - Wrzesień 2022

Wszystkie zniżki, promocje, kupony i kody rabatowe w Link4!

7%
PROMOCJA

Link4 rabat 7% na ubezpieczenie kupione przez internet

290 zł
PROMOCJA

Promocja Link4! Indywidualne ubezpieczenie nieruchomości od 290 zł

42 zł
PROMOCJA

Ubezpieczenie szkolne od 42 zł za rok w Link4

59 zł
PROMOCJA

Link4 promocja od 59 zł za rok na Smart Casco

49 zł
PROMOCJA

Ubezpieczenie turystyczne od 49 zł w Link4

93 zł
PROMOCJA

Ubezpieczenie MAMA od 93 zł w Link4

180 zł
PROMOCJA

Ubezpieczenie nieruchomości pod kredyt od 180 zł w Link4

367 zł
PROMOCJA

Ubezpieczenie auta od 367 zł w Link4

116 zł
PROMOCJA

Ubezpieczenie motocyklu od 116 zł w Link4

42 zł
PROMOCJA

Ubezpieczenie na Dziecko od 42 zł w Link4

300 zł
PROMOCJA

Link4 ubezpieczenie z domowym Assistance od 300 zł

95 zł
PROMOCJA

Link4 polisa ubezpieczeniowa dla najemców od 95 zł

10%
KOD

Link4 kod rabatowy 10% na Smart Casco

Kupony, kody rabatowe i promocje do Link4, które Ci umknęły :

Podobne kody rabatowe, kupony i promocje

Więcej o Link4

Ubezpiecz się w Link4

Mówi się, że przezorny zawsze ubezpieczony. Nie zawsze bowiem mamy wpływ na sytuacje, które spotykają nas w życiu. Ubezpieczenie, mimo, że stanowi dodatkowy koszt, obciążający domowy budżet, może uchronić nas od kosztów, związanych z nieprzewidzianymi zdarzeniami. Co ciekawsze, to chyba jedyna usługa, z której mamy nadzieję nigdy nie skorzystać! Na rynku znajdziemy wiele firm ubezpieczeniowych, które oferują różny zakres usług. Jedną z nich jest Link4 - ubezpieczyciel, z którego oferty skorzystać można zarówno w placówce stacjonarnej jak przez Internet. W obu przypadkach Link4 oferuje swoim przyszłym i obecnym klientom promocje i zniżki, a w opcji online także kody rabatowe

Ubezpieczenia Link4

Ubezpieczenia w Link4

Chcąc skorzystać z oferty Link4, możemy wykupić ubezpieczenie na:

  • Samochód
  • Mieszkanie
  • Podróż

Cena ubezpieczenia ustalana jest indywidualnie na podstawie preferencji klienta oraz jego możliwości. Aby oszacować ubezpieczenie, korzystamy z kalkulatora, który obliczy cenę polisy. Dokonując zamówienia online, w każdej chwili możemy skonsultować się z przedstawicielem Link4 prosząc o telefon lub wykonując połączenie samemu. Rozmowa z pewnością rozwieje ewentualne wątpliwości i pomoże dokończyć zamówienie.

Ubezpieczenia komunikacyjne, domu i mieszkania, turystyczne

OC i AC w Link4

Decydując się na skorzystanie z oferty ubezpieczenia samochodu w Link4, możemy być pewni, że będzie atrakcyjna zarówno ze względu na cenę, jak i oferowany pakiet korzyści. Wykupując OC i AC w Link4 zaoszczędzić możemy średnio aż 500 zł. Korzyst Kupując online, zyskujemy:

  • rabat w wysokości 7%
  • OC już od 226 złotych
  • pomoc drogową, docierającą w średnio 30 minut
  • Pakiet OC z Samochodem Zastępczym i Assistance Opony

Ubezpieczenie domu i mieszkania

Dzięki bogatej ofercie Link4 ubezpieczyć możemy również dom lub mieszkanie. Obejmuje ono nie tylko zamieszkały lokal, ale także pomieszczenia przynależne (takie jak piwnica czy parking), mienie ruchome (cenne wyposażenie mieszkania) oraz elementy stałe, będące częścią mieszkania, których nie da się w łatwy sposób zdemontować (np. stałe wyposażenie łazienek). Co ważne, ubezpieczenie może obejmować także domy i mieszkania dopiero w budowie.

Bezpieczne podróże

W Link4 znajdziemy także ubezpieczenie turystyczne, obejmujące zarówno podróże krajowe, jak i zagraniczne. W zależności od charakteru planowanego wyjazdu oraz osobistych preferencji podróżującego, do wyboru są dwa warianty ubezpieczenia: rekomendowany – idealny dla standardowego wyjazdu, oraz elastyczny – dostosowany do potrzeb. Wykupując ubezpieczenie turystyczne na okres podróży ubezpieczone może zostać także mieszkanie lub dom.

Kody rabatowe i promocje w Link4

Rabaty na usługi? Czemu nie! W Link4 wszystko jest możliwe – również promocje i kody rabatowe na ubezpieczenia komunikacyjne, turystyczne oraz domu i mieszkania. Informacje o aktualnych promocjach znajdziemy na stronie internetowej Link4, zapisując się do newslettera firmy, w serwisach społecznościowych oraz na powyższej stronie. Oprócz standardowych obniżek cenowych w Link4 skorzystamy także z kodów rabatowych. I tak jeżeli jesteśmy w posiadaniu wspomnianego kodu, jego treść wpisać należy w koszyku zamówienia. Jeśli wybrana usługa spełnia wymagania kodu, jej cena zostanie obniżona zgodnie z wartością, określoną w warunkach rabatu. Bezpieczeństwo się opłaca! Jak wykorzystać kod rabatowy w Link4