GlobKurier.pl - aktualne kody i kupony rabatowe - Maj 2020

Wszystkie zniżki, promocje, kupony i kody rabatowe w GlobKurier.pl!

Coupon orange
PROMOCJA

Sprawdź ceny przesyłek w GlobKurier.pl

Coupon orange
PROMOCJA

Wyślij paczki zagraniczne z GlobKurier.pl

Coupon orange
PROMOCJA

Atrakcyjne oferty w GlobKurier!

70%
PROMOCJA

Oferta dla firm nawet -70% w GlobKurier.pl!

70%
PROMOCJA

Odbierz rabat dla zarejestrowanych firm w GlobKurier!

Kupony, kody rabatowe i promocje do GlobKurier.pl, które Ci umknęły :

Podobne kody rabatowe, kupony i promocje

Kod zniżkowy 20%!

Kod zniżkowy 20%!

Wiesz, że rezygnując z promocji z kodem rabatowym, wiele tracisz? Aby skorzystać z kuponu, działaj zgodnie z wyświetlanymi wskazówkami. Zamów tanią przesyłkę kurierską!

  • - 20%
Kod rabatowy 15% w Furgonetka.pl!

Kod rabatowy 15% w Furgonetka.pl!

Prześledź ofertę z kodem rabatowym! Przewijaj stronę Furgonetka.pl, dopóki nie trafisz na ten właściwy produkt. Skorzystaj z kuriera.

  • - 15%
Kod rabatowy 10% w KurierNet!

Kod rabatowy 10% w KurierNet!

Prześledź ofertę z kodem rabatowym! W przypadku rezygnacji z zamówienia z wykorzystaniem kuponu, otrzymasz przelew na kwotę po rabacie. Zamów kuriera w niskiej cenie!

  • - 10%

Więcej o GlobKurier.pl

Usługi kurierski GlobKurier

GlobKurier to firma świadcząca krajowe i międzynarodowe usługi kurierskie. Aby nadać swoją przesyłkę, wystarczy wejść na GlobKurier.pl, wycenić przesyłkę, wybrać kuriera, a następnie zamówić swoją opcję transportu. GlobKurier posiada również wspaniałe oferty dla agencji reklamowych i sklepów internetowych, a także przesyłek importowych/eksportowych, zagranicznych i palet międzynarodowych. Niezależnie od typu przesyłki, którą chcesz nadać, szybko i łatwo skorzystasz z licznych kodów rabatowych, gwarantujących jeszcze niższe ceny.

UPS, FedEx

Przewoźnicy GlobKurier

GlobKurier współpracuje z ponad 50 przewoźnikami m.in.:

  • UPS
  • FedEx
  • DHL
  • InPost
  • GLS
  • K-EX

 

Firma prowadzi pełny monitoring on-line swoich przesyłek, a za usługi GlobKurier nie płacisz abonamentu. Co więcej, GlobKurier oferuje atrakcyjne stawki przesyłek, dzięki którym oszczędzasz 75% z ceny oferowanej przez firmy kurierskie.

firma kurierska

Jeszcze taniej w GlobKurier.pl

Kody rabatowe pomagają oszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych na zakupach – również biorąc pod uwagę usługi kurierskie GlobKurier. Promocje, kody rabatowe i zniżki znajdziesz na KodyRabatowe.pl oraz w aplikacji na smartfona. Obserwuj również wpisy GlobKurier na Facebook’u, a swoje przesyłki będziesz wysyłać za przysłowiowe „kilka groszy".

Jak skorzystać z kodu rabatowego GlobKurier?

Gdy przyjdzie czas na zamawianie kuriera, wybierz jeden z kodów rabatowych i umieść go w wyznaczonym polu podczas realizacji zamówienia (wyróżniliśmy je kolorem czerwonym). Po chwili dostrzeżesz obniżoną kwotę transportu przesyłki.

Kody rabatowe