Castorama - aktualne kody i kupony rabatowe - Lipiec 2018

Wszystkie zniżki, promocje, kupony i kody rabatowe w Castorama!

Podobne kody rabatowe, kupony i promocje

Więcej o Castorama

Castorama - największa sieć sklepów DIY w Polsce

Castorama jest największą siecią sklepów DIY w Polsce, z oferty której można skorzystać w aż 54 miastach. Historia sieci sięga roku 1969 – to właśnie wtedy w Englos we Francji, Christian Dubois otworzył pierwszy sklep z artykułami do majsterkowania pod szyldem Castorama. Sieć, należąca do grupy Kingfisher plc, obecna jest nie tylko na rynku polskim i francuskim, ale także na chińskim, hiszpańskim, tureckim i rosyjskim. Na rynkach tych znajduje się aż 800 sklepów o szerokim asortymencie materiałów budowlanych, dekoracyjnych, ogrodowych i remontowych. Co więcej, ceny produktów bez problemu obniżysz za prawą kodów rabatowych, dlatego oszczędzanie z Castorama staje się niezwykle proste.

materiały budowlane

Asortyment Castorama

Aby poznać ofertę sieci, odwiedź Castorama.pl i nakieruj swój kursor na kategorie produktów:

  • Budowa
  • Instalacja
  • Wykończenie
  • Urządzanie
  • Ogród
  • Narzędzia i artykuły

 

Każda z zakładek skrywa w sobie mnóstwo produktów takich jak rynny, drzwi zewnętrzne, monitoring, brodziki, umywalki, poduszki, hamaki i wiele innych. Na Castorama.pl znajdziesz również ciekawe inspiracje i porady. Do Twojej dyspozycji oddane jest również forum, za pośrednictwem którego możesz porozumiewać się z innymi klientami oraz doradcami Castorama.

Lampy, łazienki

Zniżki i kody rabatowe Castorama

Jak zrobić tańsze zakupy w Castorama? Odpowiedź jest tylko jedna – KodyRabatowe.pl. Właśnie tutaj znajdziesz zbiór aktualnych promocji i kodów rabatowych. Aby skorzystać z jednej z okazji, skopiuj wygenerowany dla Ciebie kod rabatowy Castorama i wklej go w oznaczonym do tego polu w podglądzie wirtualnego koszyka. W przypadku zakupów w stacjonarnym sklepie, pokaż swój kupon sprzedawcy, a on doliczy do Twojego zamówienia rabat.