Szkla.com - aktualne kody i kupony rabatowe - Czerwiec 2021

Wszystkie zniżki, promocje, kupony i kody rabatowe w Szkla.com!

30%
KOD

Kod rabatowy do 30% na soczewki w Szkla.com!

Car red
KOD

Szkla.com kod rabatowy na darmową dostawę za zapis do newslettera!

Kupony, kody rabatowe i promocje do Szkla.com, które Ci umknęły :

Podobne kody rabatowe, kupony i promocje

Vision Express kod rabatowy -10% na zakupy!

Vision Express kod rabatowy -10% na zakupy!

Nie pozwól, by ominęła Cię okazja na zakupy z kodem promocyjnym! Jeżeli decydujesz się na oddanie zamówienia, do przesyłki zwrotnej dołącz wypełniony dokument zwrotu.

  • - 10%

Więcej o Szkla.com

Szkla.com – soczewki kontaktowe w Internecie

Wady wzroku dotykają ogromną liczbę osób. Noszenie okularów lub szkieł kontaktowych staje się coraz bardziej powszechne nie tylko wśród starszych osób, ale także wśród młodzieży i dzieci. Poprawności widzenia nie sprzyjają też urządzenia, z którymi stykamy się na co dzień na czele z komputerami. Te jednak przychodzą z pomocą w czasie, kiedy potrzebujemy nowych soczewek kontaktowych. Wszystko to za sprawą Szkla.com, największego w Polsce sklepu internetowego z soczewkami kontaktowymi, z którego produktów skorzystało już ponad 100 tysięcy osób. Zamawianie soczewek kontaktowych jest łatwe, szybkie i przyjemne, a dzięki dostępnym promocjom i kodom rabatowym również bardzo korzystne! Sklep internetowy Szkla.com

Soczewki nr 1 w Polsce

W asortymencie Szkla.com znajdują się soczewki różnych typów i marek. Robiąc zakupy w tym sklepie internetowym, możemy zaopatrzyć się w soczewki: jednodniowe, dwutygodniowe, miesięczne, kwartalne, na dzień i na noc, toryczne, progresywne i kolorowe. Zakupimy także krople do oczu, płyny pielęgnacyjne oraz akcesoria. Szkla.com oferuje soczewki wiodących marek, w tym między innymi:

  • Clean Active
  • FitView
  • AquaView
  • AirView
  • Acuvue

Sklep daje możliwość zapatrzenia się w cały niezbędny pakiet, niezbędny przy użytkowaniu szkieł kontaktowych. Oprócz soczewek zamówić można również artykuły pielęgnacyjne i akcesoria. Bez problemu znajdziemy tu odpowiednie płyny do soczewek, krople do oczu oraz pojemniki na soczewki.

Wielopaki – sposób na rabat

Nie od dziś wiadomo, że kupowanie w większych opakowaniach jest bardziej opłacalne. Bez względu na to, czy kupujemy większą paczkę ciastek, czy grubszy zeszyt. Kupując w wielorakach, zyskasz również cennyrabat w Szkla.com. Zasada jest prosta – im więcej opakowań soczewek zamówimy w jednym zamówieniu, tym cena jednostkowa opakowania będzie niższa. Jest jeszcze jedna dobra wiadomość! Wielopaki łączą się z promocjami, kodami rabatowymi i programem lojalnościowym! Dzięki temu, korzystając z dostępnych okazji cenowych możesz zaoszczędzić jeszcze więcej.

Szybko, tanio i bezpiecznie

Nie tylko dobra cena zachęca do zamawiania w Szkla.com. Sklep zapewnia szybkie zakupy, co potwierdza przez bardzo korzystne statystyki: aż 97% zamówień wysyłanych jest do klientów w 24 godziny! Co więcej, w przypadku produktów oznaczonych "Wysyłka 24h", otrzymasz od sklepu 10 zł rabatu na kolejne zakupy, jeśli zamówienie nie zostanie zrealizowane w gwarantowanym czasie. Zakupy powyżej 200 zł w Szkla.com wysyłane są bez dodatkowej opłaty. Korzyścią, obok szybkich zakupów, jest także bezpieczeństwo, zapewniane przez Szkla.com i potwierdzane wieloletnim doświadczeniem oraz współpracą z zaufanymi partnerami .

Wysyłka w 24h

Promocje i kody rabatowe w Szkla.com

Obok regularnych promocji, rabatow za niewywiązanie się z obietnicy wysyłki w 24h oraz darmowej dostawy przy zamówieniu o wartości powyżej 200 zł, Szkla.com udostępniają także kody rabatowe, obowiązujące zwykle na cały asortyment. Rabaty weekendowe, zmieniające swoją wartość w kolejnych dniach lub obniżające wartość zamówienia o VAT, komunikowane są na stronie internetowej sklepu, w newsletterach, na Facebookowym profilu sklepu oraz na stronie powyżej. Jeśli jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami kodu rabatowego w Szkla.com, wykorzystać możemy go w koszuku, po wybraniu produktów. Treść kodu wpisać należy w pole KEYWORDCARTSINGULAR. Jeśli zamówienie jest zgodne z warunkami wprowadzonegokodu rabatowego, jego kwota obniży się zgodnie z wartością rabatu.

Jak wykorzystać kod rabatowy w Szkla.com? v